Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemObróbka metali i tworzyw). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Stal corten, blachy corten - Polstal

Szukasz stali corten w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach? Poznaj ofertę firmy Polstal! Zajmujemy się dystrybucją wyrobów hutniczych ze stali corten, w tym blach corten. Zaopatrujemy firmy z sektora energetycznego oraz krajowych i zagranicznych producentów konstrukcji stalowych. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów z Polski oraz zagranicy. Sprawdź pełną ofertę stali corten oraz pozostałych wyrobów na stronie polstal.pl/handel/stal-corten

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Oglos.eu!

Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 29.11.2019, 12:56, zakończenie: 21.04.2020, 20:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


polstal

Lokalizacja

  • cała Polska